Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Новини

20 серпня учні закладу під керівництвом педагога - організатора Кищенко А.В. взяли участь в урочистій ході "Народжені бути вільними" ( з нагоди відзначення Дня Державного Прапора України та 30-ої річниці незалежності України).

Сьогодні він пролунав для учнів 11 класу Протопопівського ЗЗСО I – III ступенів.

З нагоди відзначення Дня Європи в Україні в закладі було проведено тематичні заходи.

Сьогодні наш рій «Козацький передзвін» (учні 7 класу Малий Єгор, Хлистун Максим; учні 8 класу Бойко Катерина, Гнида Аліна, Краснянський Данило, Краснянський Кирило, Пак Анастасія, Шевельов Віктор) взяв участь у I етапі Всеукраїнської дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), яка проходила на базі Войнівського ЗЗСО I – III ступенів.

8–9 травня - День пам’яті та примирення і 76-а річниця перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

ПЛАН ЗАХОДІВ
з підготовки та проведення у 2021 році Дня охорони праці
під девізом "Передбачати, готуватися та
реагувати на кризи - IНВЕСТУЄМО
ЗАРАЗ У СТIЙКИ СИСТЕМИ БЗР"
в Протопопівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів

Саме під таким гаслом 7 квітня 2021 року в нашому закладі було проведено флешмоб «Ранкова зарядка» з нагоди Всесвітнього дня здоров’я.

Творча група Протопопівського ЗЗСО I – III ступенів, у складі Дяківа В.В., Губенко С.В., Кашпуровської С.М., Руденко С.Г., Діденко Ю.Ю., взяла участь у конкурсі на створення кращого дитячого ігрового майданчика «Територія радості» на території Приютівської селищної ради для різних вікових груп закладів загальної середньої освіти.

Слово Тарасове струнами б'ється.
Ходить між люди — з серця до серця.
Ходить між люди, лине світами —
Так йому жити й жити віками,
Поки, як море, в срібній обнові
Б'ються об берег хвилі дніпрові!

12 березня 2021 о 06:01 | Циганкова І. П. | немає коментарів

У рамках тижня української мови і літератури четвер розпочався з мовного тюнингу «А я пишу рідною так», який сприяв удосконаленню грамотності.

11 березня 2021 о 05:59 | Циганкова І. П. | немає коментарів

Мудра, світла книга — то «Кобзар» Тараса,
На столі, як свято, білий коровай.
І пішло повір’я з прадідівського часу:
Як «Кобзар» у хаті — буде щастя, знай!

10 березня 2021 о 06:04 | Циганкова І. П. | немає коментарів

З метою здійснення правового виховання та проведення профілактичної роботи серед здобувачів освіти Протопопівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів 26 лютого 2021 року до нашого закладу завітав інспектор ювенальної превенції Олександрійського РВП ГУНП в Кіровоградській області, лейтенант поліції Зайцев Дмитро Васильович.

15 лютого, з нагоди вшанування пам’яті загиблих учасників бойових дій в Афганістані, в Протопопівському ЗЗСО I – III ступенів на базі історичного музею відбувся урок пам’яті «Мій біль Афганістан».

12 лютого в нашому закладі відбулося свято "Валентинів день", який організувала і провела педагог - організатор Кищенко А.В.

Протопопівський ЗЗСО І-ІІІ ступенів Приютівської селищної ради оголошує набір дітей до 1 класу на 2021-2022 навчальний рік.

З метою шанобливого ставлення до героїчного минулого нашої держави та відданості своїй Батьківщині 29 січня 2021 року в закладі було презентовано низку заходів.

З 25 по 29 січня 2021 року, в Протопопівському ЗЗСО I – III ступенів, тривав Тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності «Здоров’я – дорожче за золото».

Адміністрація Протопопівського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів повідомляє про те, що з 11.01.2021 по 22.01.2021 року відбудеться навчання у  дистанційній формі за звичайним розкладом уроків та дзвінків  ( 1-4 класи о 9:00, 5-11 класи о 8:30).

Сьогодні він завітав з солодкими подарунками до учнів 1- 4 класів та учнів пільгових категорій 5 – 11 класів Протопопівського ЗЗСО I - III ступенів.

14 грудня – День пророка Наума. За народним уявленням, Наум – покровитель розуму, знань, доброчинства, а тому люди були переконані: якщо на свято пророка почати навчання, то дитина успішніше отримає і засвоїть знання, набереться розуму. Саме цього дня відбулося свято для першокласників.